Dopasuj swój styl z okularami przeciwsłonecznymi mody

 

Okulary przeciwsłoneczne mody stały się najpopularniejszym akcesorium do codziennego życia. Okulary przeciwsłoneczne są wykonane przez różne materiały, od plastiku do metalu, a nawet szkła. Każdy materiał ma swoje własne cechy i ramy, które sprawiają, że wyglądają inaczej. Dlatego, jeśli chcesz kupić okulary przeciwsłoneczne mody, musisz najpierw rozważyć, czy jest to odpowiednie dla twojego stylu. Na przykład, jeśli jesteś odważną, żądną przygód dziewczyną, z pewnością potrzebujesz kilku oversize; jeśli chcesz być bardziej elegancki, klasyczny i szykowny, powinieneś wybrać małe i zgrabne. 

 

Wybierając modne okulary przeciwsłoneczne, warto wiedzieć, jaki kształt twarzy będzie najlepiej pasował do danej oprawki:

 

Owalna twarz – Te twarze są bardzo zrównoważone i mają prawie idealny kształt, ale mogą nosić każdy rodzaj ramki, o ile są wystarczająco stylowe, aby wydobyć ich cechy twarzy

 

Twarz kwadratowa – Te twarze mają ostre linie i kąty, więc ważne jest, aby ramki, które wybierzesz, nie dodawały niepotrzebnej masywności do twarzy. Okrągłe oprawki nadadzą się idealnie.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://polishly.pl/ .