Lakier hybrydowy to dwuetapowa kuracja do paznokci, która chroni, nabłyszcza i wydłuża ich żywotność. Efektem są mocne, elastyczne paznokcie, które czują się naturalnie i są chronione przed codziennym zużyciem.

 

Lakier hybrydowy jest dostępny w różnych kolorach, aby dopasować się do każdego stylu i nastroju. Może być stosowany samodzielnie jako środek ochronny dla paznokci lub może być nałożony na lakier, aby przedłużyć trwałość Twojego manicure o kilka dni.

 

Proces

 

1) Usuń istniejący lakier za pomocą zmywacza bezacetonowego z paznokci. Przetrzyj je chusteczką z alkoholem. Użyj gumowego popychacza do skórek, aby odsunąć je do tyłu, jeśli chcesz.

 

2) Spiłuj wszelkie szorstkie krawędzie paznokci używając pilnika dołączonego do zestawu do lakierów hybrydowych. Możesz również użyć szmergla lub innego pilnika do paznokci, jeśli go posiadasz.

 

3) Umyj ręce dokładnie wodą z mydłem, aby usunąć wszelkie oleje, które mogą być na skórze. Wysusz dokładnie ręce przed przejściem do następnego kroku.

 

4) Nałóż bazę i po przytrzymaniu paznokci w lampie nakładaj warstwami wybrany kolor lakieru. Na koniec użyj utwardzacza i znów włóż dłonie do lampy UV.

Więcej na temat urody znajdziesz na stronie https://vibeglow.pl/ .