Noszenie lekkiej, letniej sukienki bez rękawów jesienią może być trudne, ale nie niemożliwe. Jeśli masz zamiar to zrobić, musisz upewnić się, że jesteś przygotowany na potencjalnie chłodne wyjście. Oto kilka wskazówek, jak nosić letnie sukienki jesienią:

 

-Sukienki zwykle są wykonane z cienkiego materiału i wycięte wysoko na udzie, więc prawdopodobnie będą bardziej odkrywcze niż przeciętny jesienny strój. Jeśli chcesz zachować ciepło, a jednocześnie nosić sukienkę, rozważ wybór ciemnej sukienki z długimi rękawami i legginsami pod spodem. Jeśli nie ma sposobu na obejście i musisz iść bez rękawów, spróbuj sparować swoją letnią sukienkę z kardiganem lub kamizelką na górze dla dodatkowego ciepła.

 

-Ta wskazówka idzie w parze z ostatnią: załóż swoje najcieplejsze buty! Botki są idealne, ponieważ utrzymują nogi w cieple, a jednocześnie pozwalają pokazać buty. Możesz też wypróbować rajstopy – chociaż jeśli Twoje buty nie są wystarczająco wysokie, możesz mieć problem z tym, że będą one widoczne przez szczeliny.

 

-Chociaż większość ludzi ma tendencję do rozkładania swoich najcieplejszych swetrów i płaszczy w miesiącach jesiennych, nie zawsze jest to konieczne. Wystarczy, że na swoją lekką sukienkę założysz lekki kardigan i już będziesz wyglądać stylowo.

Więcej artykułów na temat mody znajdziesz na stronie https://ohmadame.pl/ .