Niezależnie od tego, czy przeprowadzasz się na drugą stronę ulicy, czy na drugą stronę kraju, przeprowadzka może być jednym z najbardziej stresujących wydarzeń w życiu. Musisz spakować rzeczy z całego roku i znaleźć sposób na dostarczenie ich do nowej lokalizacji. 

 

Musisz skoordynować swoje działania z osobami przeprowadzającymi się i ewentualnie profesjonalnymi organizatorami. I musisz poradzić sobie z faktem, że w pewnym momencie procesu, nie będziesz miał domu dłużej – twoje rzeczy będą spakowane w pudełkach, a ty będziesz żył z walizek, dopóki wszystko nie zostanie ponownie ustawione.

 

Możesz ułatwić sobie zadanie, pakując jak najwięcej z wyprzedzeniem i organizując się, zanim zaczniesz się wyprowadzać. Oznaczaj pudełka taśmą maskującą i markerem, aby łatwo było je zidentyfikować, gdy zejdą z ciężarówki. To może nawet zadziałać w przypadku mebli – wystarczy chwycić marker i umieścić etykietę na każdym kawałku, gdy wychodzi z pokoju, aby wiedzieć, gdzie wraca, gdy zejdzie z ciężarówki. Oznacz również szuflady i szafy, aby nie skończyło się na wyjęciu wszystkiego tylko po to, aby odkryć, że jedno pudełko było tam ukryte przez cały czas. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://rockethome.pl/.