Nowe kamery parkowania to świetny dodatek do każdego samochodu, zwłaszcza jeśli mieszkasz w dużym mieście. Parkowanie w dużym mieście może być trudne dla każdego, ale jest jeszcze trudniejsze dla osób niepełnosprawnych, seniorów i kobiet w ciąży. Konieczność parkowania na ulicy oznacza, że ryzykujesz, że Twój samochód zostanie uderzony lub uszkodzony podczas Twojej nieobecności. Nowe kamery parkingowe pomagają rozwiązać ten problem, pozwalając kierowcy zobaczyć, co dzieje się wokół ich pojazdu.

 

Istnieje wiele różnych marek i stylów kamer parkingowych dostępnych na rynku dzisiaj. Wiele z nich pochodzi z różnych funkcji i różnych przedziałów cenowych. Niektóre z najczęstszych funkcji to:

 

– 4-krotny zoom

 

– Widzenie w nocy

 

– Wykrywanie ruchu

 

– Przechowywanie w chmurze

 

– Alerty o wykryciu ruchu

 

– Przechwytywanie obrazu z lokalizacją GPS

 

Najważniejszą cechą, na którą zwracają uwagę kierowcy przy zakupie kamery, jest rozmiar ekranu. Im większy ekran, tym łatwiej będzie zobaczyć, co dzieje się wokół pojazdu. Te bardziej zaawansowane mają ekran HD i mogą nawet odtwarzać pliki wideo z urządzenia za pośrednictwem połączenia USB. Po wielkości ekranu, wiele osób uważa, jak łatwo jest zainstalować i niektórzy mogą również chcieć jeden, który ma zdolność widzenia w nocy. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://tuningster.pl/ .