Po długim dniu pracy nic tak nie odpręża jak kojący dźwięk deszczu o szybę, który sprawia, że czujemy się gotowi na przyjęcie jutra. Dlatego właśnie deszczownice stają się coraz bardziej popularne w całym kraju – to innowacyjny sposób na dodanie tego samego poczucia relaksu do Twojego domu.

 

W tradycyjnym prysznicu woda leje się z góry na kąpiących się poniżej. Deszczownice są podobne, ale mają jedną kluczową różnicę: woda jest rozpylana z sufitu powyżej, imitując uczucie bycia złapanym podczas burzy. Efekt ten uzyskuje się poprzez zainstalowanie specjalnie zaprojektowanych dysz wzdłuż głowicy prysznicowej lub nawet w samych ścianach. Te specjalne dysze rozpylają wodę w różnych kierunkach i pod różnymi kątami, dzięki czemu niemal każdy centymetr ciała będzie czuł się bezpiecznie przed oblaniem. W rezultacie otrzymujemy wyjątkowo wciągający prysznic, który przenosi naturę do wnętrza i pozwala na kontakt z otoczeniem.

.

Deszczownica może mieć wiele zalet poza swoim uspokajającym działaniem. Jedną z nich jest oszczędność wody – ponieważ mniejsza ilość wody spływa bezpośrednio na Ciebie, możesz zużywać jej mniej, a jednocześnie czuć się po niej tak samo czysto. Deszczownica pomaga również zredukować stres związany z podgrzewaczem wody. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://budowaidom.pl/ .