W najbliższym czasie czeka cię remont generalny łazienki? Jeśli zależy ci na uzyskaniu nowoczesnego efektu, to zdecydowanie warto poznać obowiązujące w branży trendy dotyczące wyboru podstawowego wyposażenia. Sprawdź, jakie produkty cieszą się obecnie sporą popularnością w świecie aranżacji łazienek.

Umywalka nablatowa

Od dłuższego czasu modele stawiane na blacie są prawdziwym hitem. Ich sukces nie wynika jednak wyłącznie z oryginalnego designu. Nowoczesna umywalka nablatowa jest też niezwykle praktycznym rozwiązaniem. Misa nie sięga poniżej blatu, dzięki czemu można w pełni wykorzystać przestrzeń w szafce. Ponadto wyższe brzegi skutecznie zapobiega rozpryskiwaniu wody wokół umywalki, co z kolei pomaga w utrzymaniu porządku w łazience.

Wanna wolnostojąca

Modna wanna wolnostojąca najlepiej sprawdzi się w większym pomieszczeniu, w którym można umieścić ją nawet na środku łazienki. Przy mniejszym metrażu nie trzeba zupełnie rezygnować z takiego produktu. Należy jednak raczej wybrać niezbyt duży model i ustawić go przy jednej ze ścian. Największe wrażenie bez wątpienia robią wanny retro na nóżkach, choć w sklepie online superlazienki.pl nie brakuje też bardzo futurystycznych modeli.

Miska WC podwieszana

Fani nowoczesnych aranżacji bez wątpienia powinni zwrócić uwagę na wiszące miski WC. Takie toalety ułatwiają utrzymanie czystości w łazience, ponieważ można bez problemu umyć podłogę pod nimi. Ponadto świetnie sprawdzą się w małych pomieszczeniach, ponieważ spłuczkę można schować w stelażu podtynkowym w ścianie. Możliwe jest też zamontowanie miski niemal na dowolnej wysokości.