Ten popularny zabieg z zakresu medycyny estetycznej cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Sprawdź, czym się wyróżnia i komu można go polecić. W tym poradniku znajdziesz szczegółowe informacje.

Co to jest mezoterapia igłowa?

To profesjonalny zabieg, który polega na dostarczeniu substancji odżywczych, leczniczych lub regenerujących bezpośrednio w okolicę mieszka włosowego. Metoda stosowana jest w profilaktyce łysienia oraz stymulacji wzrostu włosów. Najważniejszym atutem mezoterapii jest bardzo wysoka skuteczność. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na to rozwiązanie.

Najlepiej wykonać zabieg w profesjonalnym punkcie. Doskonałą propozycją dla wymagających jest oferta kliniki medycyny estetycznej Kierach Medical Clinic. To miejsce, w którym pracują wyłącznie doświadczeni specjaliści. Wystarczy zajrzeć na stronę https://centrumkierach.pl/zabiegi-mezoterapia/ i zapoznać się ze szczegółami. Znajdziesz tu wszystkie najważniejsze informacje.

Najważniejsze zalety mezoterapii igłowej

Za wyborem mezoterapii igłowej przemawia wiele atutów. Przede wszystkim miejscowe podanie preparatów wzmacnia ich skuteczność. Ponadto to doskonała alternatywa dla rozwiązań farmakologicznych, które wiążą się z obciążeniem nerek i wątroby. Warto dodać, że uszkodzenia skóry wywołane iniekcjami zapewniają jej samoregenerację oraz produkcję czynników wzrostu. Jeżeli więc zmagasz się z łysieniem, zdecydowanie warto skontaktować się ze specjalistami z kliniki medycyny estetycznej Kierach Medical Clinic. Na pewno zaproponują skuteczną metodę, która pomoże Ci zadbać o gęste włosy.