Bez liquidu nie ma vapu, a gdy wybieramy się go nabyć, ważne, aby był jak najlepszej jakości – takie z pewnością znajdziemy na premixowo.pl.

Z czego składa się liquid

 

Produkowane są z gliceryny roślinnej, glikolu propylenowego, aromatów spożywczych i nikotyny. Specjalne mieszanki aromatów sprawiają, że możemy wybierać spośród naszych ulubionych posmaków. Liquidy uzyskujemy z procesu należytego zmieszania składników ze sobą – taka prościutka chemia! Składniki używane do ich produkcji możemy kupić online np. na premixowo.pl, lub w lokalnych sklepach.  

Składniki, które są potrzebne do zrobienia własnego e-liquidu to:

 

  • Gliceryna roślinna – ten składnik jest przejrzystym, bezwonnym syropowatym płynem, który znajduje się w wielu produktach spożywczych i kosmetycznych. Pomaga ona w tworzeniu pary podczas inhalacji z e-papierosa. 

 

  • Glikol propylenowy – składnik ten jest stosowany jako środek utrzymujący wilgoć i rozpuszczalnik w lekach, kosmetykach, żywności i produktach tytoniowych, takich jak papierosy i tytoń fajkowy.

 

  • Aromaty spożywcze – aromaty spożywcze można znaleźć w wielu różnych rodzajach żywności, w tym w batonikach, wypiekach takich jak ciasteczka czy ciasta, lodach, a nawet napojach gazowanych!

 

Wymienione i dużo więcej asortymentu znajdziecie w sklepie internetowym premixowo.pl – największy wybór premixów do e-papierosów na rynku!