Nareszcie przybyło nasze upragnione lato. Dalej muszę chodzić do swojej pracy, jednak zaczęłam już myśleć o przyszłych wolnych chwilach. Urlop zaplanowałam na początek przyszłego miesiąca, także już za parę chwil będę w stanie w końcu odpocząć. Swoje wakacje zorganizowałam w taki sposób, że jestem pewna, iż wyjazd będzie niesamowitą przygodą!

Początkowo ze znajomymi planowaliśmy wyruszyć za granicę. Każdego roku odwiedzamy Bułgarię, a ona w ogóle nam się nie nudzi, jednakże w tym roku zapragnęliśmy zaznać czegoś całkowicie innego. A jeśli zwiedzilibyśmy polskie morze? Przecież Bałtyk także jest całkiem atrakcyjnym morzem, a wypoczynek w Polsce nie musi oznaczać zawsze leniuchowania na piasku. Przy tym obecnie nie pragnę akurat oddalać się od swojego państwa, ponieważ przeraża mnie to wszystko, co dzieje się na świecie. Chcę przeczekać ten ciężki etap we własnym bezpiecznym państwie.

Urlop przeżyję więc nad polskim morzem. Nie planuję jednak nocować w luksusowym, hotelowym apartamencie, ponieważ postanowiliśmy zarezerwować sobie miejsce na polu namiotowym. Wyruszamy z własnymi namiocikami i śpiworami, zakładamy obóz, a później urządzamy sobie prowizoryczną szkółkę przetrwania. Zamierzamy wziąć jak najmniejszą ilość pieniędzy i postarać się przeżyć udane wczasy niewielkim kosztem. Zamierzamy kąpać się, opalać się, maszerować oraz zwiedzać co ciekawsze okolice, a za to praktycznie nic nie musimy płacić.

Jestem tak podekscytowana całym planem, że już odliczam dni do wyczekiwanego wypoczynku. Będziemy podróżować pociągiem, tak więc nawet podróż może być całkiem ciekawa, gdyż ostatnio podróżowałam koleją wiele lat temu. A najwspanialsze jest to, iż w końcu będę w stanie przeżyć sporą ilość czasu z najlepszymi przyjaciółmi. Uwielbiam ich, więc nasze wczasy na pewno się udadzą!